Regulamin

Każdy użytkownik posiada możliwość dodania swojej strony WWW do katalogu. Dodawany serwis musi spełniać określone wymogi zgodne z regulaminem.

Dodana strona WWW pojawi się w katalogu automatycznie, lecz administratorzy mogą witrynę usunąć z katalogu jeżeli nie będzie ona spełniała wymogów regulaminu bez podania przyczyny. Informacja o usunięciu wpisu w katalogu zostanie podana w wiadomości poczty elektronicznej na podany e-mail w wpisie użytkownika.

Usunięte zostaną wpisy do stron, które:

 • są niezgodne z prawem polskim lub międzynarodowym,
 • zawierające treści propagujące przemoc, wzywające do sporów religijnych, rasistowskie, faszystowskie, o treści rasowej czy propagujące treści niemoralne czy nieetyczne,
 • odnoszące się do reklam i okien reklamowych,
 • odnoszące się do witryn zagrożonych i niebezpiecznych poprzez zawartości wirusów oraz treści spamowej


Nie akceptujemy wpisów do stron będących w budowie lub stron bez żadnej treści. Strony wyłączone lub puste linki zostaną automatycznie usunięte.

Strony obcojęzyczne dodane do katalogu muszą zawierać także treść w polskim języku aby nie zostały usunięte.

Katalogi stron nie akceptują podstrony, chyba że wartość merytoryczna podstrony zawiera wartościową treść nie związaną z tematyką głównego serwisu. Katalog ma za zadanie w łatwy i prosty sposób prezentować strony www z unikatową treścią, w takim przypadku strony zawierające taką samą treść nie zostaną dodane lub zostaną usunięte.

Tytuł strony musi zawierać nazwę strony lub słowo kluczowe zgodne z zawartą w serwisie WWW treścią. W opisie strony nie akceptujemy również linków.

Tytuł strony nie może rozpoczynać się od liczb ani spowielonych liter np. „123″, „abc”.

W tytule i opisie strony WWW duże litery mogą być zawarte tylko zgodnie z zasadami pisowni polskiej i zasad ortograficznych. Ciągi wyrazów z dużych liter zostaną zamienione na litery małe.

Tytuł strony WWW może zawierać maksymalnie 60 znaków, opis strony WWW minimum 300 znaków. Ilość znaków liczy się wraz z spacjami i innymi znakami interpunkcji.

Użytkownik publikuje treść opisową strony na własną odpowiedzialność. Katalog nie ponosi odpowiedzialności za treść umieszczoną w wpisie użytkownika jak i za komentarze i opinie pisane przez użytkowników. Za naruszenie praw autorskich w zamieszczanych wpisach przez użytkownika, czyli zamieszczanie treści, których własność należy do innej osoby odpowiada użytkownik. Właściciel serwisu nie ponosi za to odpowiedzialności.

Zastrzegamy sobie prawo do:

 • usunięcia wpisu bez powiadomienia użytkownika jeżeli nie spełnia warunków owego regulaminu,
 • zmiany tytułu strony jeżeli jest ona nie zgodna z regulaminem,
 • usunięcia wpisu użytkownika jeżeli zawiera treść nie zgodną z regulaminem,
 • usunięcia wpisu, jeżeli zawiera treść spowieloną na innych witrynach WWW,
 • usunięcia wpisu, jeżeli wpis zawiera treść sprzeczną z treścią strony podanej w wpisie,
 • zablokowania użytkownikowi możliwość dodawania witryn WWW do katalogów z przyczyn jeżeli użytkownik notorycznie łamie zasady regulaminu.

Wymagania:

 • dodawany artykuł musi unikalny,
 • poprawna polszczyzna i ortografia to podstawa.

Prawa admina:

 • Admin jak to admin, może wszystko, poza podmienianiem linków.

Uwagi:

 • dodanie wpisu oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności,
 • podawany w trakcie rejestracji email może zostać wykorzystany do przesyłania korespondencji o charakterze reklamowym.

Katalog stron nie gromadzi informacji ani nie dokumentuje faktów łamania przez użytkownika regulaminu, lecz konsekwentnie wyciąga odpowiedzialność za dane naruszenia przez użytkownika. Wszelkie pytania oraz wątpliwości nie uregulowane danym regulaminem mogą zostać zgłoszone pytaniem przez zakładkę Kontakt.